League of Stickman OL

League of Stickman OL

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DreamSky

Alışılmış dövüş ve savaş oyunlarından farklı bir savaş dünyasına giriş yapacağız.

Android aksiyon oyunları arasında yer alan League of Stickman OL, alışılmış dövüş ve savaş oyunlarından farklı olarak tasarlanmış, yenilikçi bir oyundur.  Kaliteli ve hassas grafiklerin yer aldığı muazzam bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca oldukça etkili görüntü ve ses efektleri ile oyun güçlendirilmiştir.

Heyecan verici bir savaş deneyimi için hazır olun. Bütün şehri ele geçiren zombilere karşı mücadele ederek, şehri geri alma görevi sizin omuzlarınızda. Birçok farklı bölümün yer aldığı bu oyunda, çeşitli özelliklere sahip karakterler ile savaş sizleri bekliyor.

Sert ve korkunç bir mücadele içinde, yıkıcı darbeler ve isabetli vuruşlar yaparak rakibinizin işini bitirmelisiniz. Ekranın sağ alt köşesinde yer alan butonlar aracılığı ile oyunu rahatlıkla kontrol edebilir ve karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Multiplayer modu ile çoklu oynama fırsatı da oyunun özellikleri arasında yer almaktadır.

Her geçen gün daha fazla oyuncunun dikkatini çekmeyi başaran ve ücretsiz olarak hizmetinize sunulan League of Stickman OL, binlerce kişi tarafından keyifle oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.