Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

kullanıcı
 • Lisans
 • TOPLAM İNDİRME 35,396
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Valve Corporation

Left 4 Dead 2 FPS türünün en başarılı örneklerinden biridir. Oyun milyonları peşinden sürüklemeye devam ediyor.

Left 4 Dead 2, Counter Strike, Half Life, Team Fortress ve Portal gibi klasik FPS oyunlarının yaratıcısı Valve tarafından geliştirilmiş olan bir başka klasik FPS oyunudur.

Çok oyunculu FPS oyunlarına yeni bir soluk kazandıran bir zombi oyunu olan Left 4 Dead 2'de oyuncular kendilerini zombi kıyametinin ortasında buluyorlar. Gizli ve yasak bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkan bir virüs Amerika çapında insanları kana susamış yaşayan ölülere dönüştürmüş ve insanoğlu köşeye sıkışmıştır. Ordu bile zombi sürüleri karşısında etkisiz kalmış, insanlar kendi imkanlarıyla güvenliklerini sağlamak zorunda kalmıştır. İşte biz de oyunda bu kaos ortamında hayatta kalmaya çalışan 4 kahramandan birini yönetiyoruz ve heyecan ve korku dolu bir maceraya atılıyoruz. Sürükleyici bir atmosfere sahip olan Left 4 Dead 2 indir, oyuncuları zombilerle dolu bir atmosfere götürüyor.

Left 4 Dead 2 Özellikleri

 • Gerilim yüklü sahneler,
 • Birbirinden farklı zorluklar,
 • Zengin bir harita,
 • Çeşitli içerikler,
 • Hayatta kalma temalı bir oynanış,
 • Gerçek zamanlı oynanış,
 • Tek oyunculu ve çok oyunculu modlar,
 • Türkçe dahil 28 farklı dil desteği,

Online bir altyapıya sahip olan Left 4 Dead 2 multiplayer FPS oyunları için devrim niteliğinde yenilikler içermekte. Left 4 Dead 2'nin yapay zekası önceden hazırlanmış sahneler yerine oyunun gidişatına göre dinamik olarak değişen durumlar üzerine kurulu. Oyundaki bölümlerde hareketlerinize, takım üyelerinizin konumuna ve zombiler karşısındaki tepkilerinize göre yapay zeka da şekilleniyor ve her farklı oyunda karşınıza farklı çatışmalar sunuluyor. Oyun modu açısından oldukça zengin olan Left 4 Dead 2'de dilerseniz tek başınıza görevleri tamamlayabilir, dilerseniz diğer oyuncularla ortak bir şekilde yapay zekaya karşı mücadele verebilir, dilerseniz de diğer oyuncularla çarpışabilirsiniz. Left 4 Dead 2 oyunculara zombi olarak insanları avlama imkanı da veren bir oyun.

Left 4 Dead 2 oldukça düşük sistem gereksinimlerine rağmen yüksek grafik kalitesi yakalamayı başarıyor. Oyun düşük konfigürasyona sahip bilgisayarlarda bile akıcı bir şekilde çalışabilmekte.

Left 4 Dead 2 İndir

Windows platformu için Steam üzerinde lansmana çıkan Left 4 Dead 2, oyuncular tarafından 'son derece olumlu' olarak ifade ediliyor. Türkçe dil desteği sayesinde ülkemiz oyuncuları tarafından da sevilerek oynanan başarılı yapım, günümüzde cazip fiyat etiketi ile satışlarna devam ediyor.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video card with 128 MB, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
İşlemci: Intel core 2 duo 2.4GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Video Card Shader model 3.0. NVidia 7600, ATI X1600 or better
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card

 

ARTILAR

Farklı oyun modları

Düşük sistem gereksinimleri ve akıcı bir şekilde çalışabilme

Dinamik yapay zeka