LEGO Nexo Knight: Merlok

LEGO Nexo Knight: Merlok

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 349
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The LEGO Group

LEGO Nexo Knight: Merlok mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

LEGO Nexo Knight: Merlok farklı lego kahramanlarını kontrol etmenize imkan tanıyan aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Nexo Knight: Merlok'da kahramanımız Merlok'un hikayesine tanık oluyoruz. Knighton Jestro ve lav canavarları ordusu tarafından saldırıya uğradığında krallığı korumak için Merlok harekete geçiyor. Kahramanımız bunun için yanına kendine yardımcı olacak kahramanları alıyor ve takım halinde Jester'in üzerine doğru yol alıyor. Biz de kahraman takımını kontrol ederek Knighton'u kurtarmaya çalışıyoruz.

LEGO Nexo Knight: Merlok'da düşmanımızla savaşabilmek için Nexo güçlerini kullanmamız gerekiyor. Bu güçleri oyunda yeni yerleri ziyaret ettikçe çevremizi araştırarak keşfediyoruz. Ne kadar çk Nexo gücü toplarsak o kadar güçlü hale geliyoruz. Oyunda ilerledikçe kahramanlarımızı geliştirebiliyor, yeni silah ve zırhlar da kullanabiliyoruz.

LEGO Nexo Knight: Merlok'un grafik kaltiesinin ortalama bir seviyede olduğu söylenebilir.