Letter Hero

Letter Hero

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 726
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kwesi Buabeng

Letter Hero ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve hıza dayalı bir kelime bulma oyunudur.

Letter Hero yeterli İngilizce bilgisine sahip olan kişilerce oldukça beğenileceğini düşündüğüm bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki amacımız ekranın altından sürekli akan harfleri seçerek anlamlı bir kelime oluşturmak. Oyunun ilginç yanlarından birisi de sadece İngilizce değil Almanca ve Rusça desteği de sunması. Bu sayede bu dillerden herhangi birini öğreniyorsanız Letter Hero ile pratik yapabilirsiniz.

Bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü bize verilen zaman kısıtlı ve harfler de sürekli akmaya devam ediyor. Elbette ne kadar uzun kelimeler oluşturursak o kadar çok puan topluyoruz. Hem reflekse hem de İngilizce bilgisine dayanan bu oyunda eğlenceli görünen renkli grafiklere yer verilmiş.

Oyunun tam anlamıyla anlatmak için Guitar Hero’dan yola çıkabiliriz. Guitar Hero’yu oynadıysanız bu oyunu aynı konseptin renkler yerine harflerle yapılanı olarak düşünebilirsiniz. Bu tarz oyunlarda sık sık karşılaşmaya alıştığımız gibi Letter Hero’da da çok sayıda bonuslar ve güçlendiriciler mevcut. Harflerin arasında geçen güçlendiricileri toplayarak oyun esnasında avantaj elde edebilirsiniz. Süper kahramana teması taşıyan oyunu kelime oyunları oynamaktan keyif alan herkese tavsiye ediyorum.