LG Fitness

LG Fitness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 260
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lg Electronics

LG Fitness, kullanıcıların günlük spor etkinliklerini takip etmeleri için hazırlanmış bir spor uygulamasıdır.

LG Fitness, sağlıklı ve formda olmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış, günlük spor etkinliklerini takip edecekleri ücretsiz bir uygulamadır. LG’nin Fitness cihazları LG Lifeband Touch ve Heart Rate Earphones ile birlikte sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama tüm Android cihazlarla kullanılabiliyor.

LG Fitness, fitness ve günlük aktivitelerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olan kullanımı basit bir fitness uygulaması. LG’nin ilk olarak Amerika’da satışa sunacağı yeni fitness cihazlarından Lifeband Touch ve Heart Rate Earphones ile uyumlu olan uygulamayı kullanmadan önce fitness cihazınızı uygulamaya tanıtmanız, kaydettirmeniz gerekiyor. Bunun için mobil cihazınızın Bluetooth’unu etkinleştirmeniz, fitness cihazınızı açık konuma getiriyorsunuz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken uygulamada “Search” butonuna dokunmak, uygulamanın fitness cihazınızı bulmasını beklemek. Fitness cihazınızdan eşleştirme işlemini onayladığınızda cihazınızı uygulamaya tanıtmayı tamamlamış oluyorsunuz. Eşleştirme işleminin ardından LG hesabınız veya Facebook hesabınızla giriş yapıyor ve uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz.

LG Fitness uygulaması 4 menüden oluşuyor. Home sekmesinde gün içerisinde ne kadar yürüdüğünüz ve kaç kalori yaktığınız bilgileri, Activity sekmesinde spor etkinlikleriniz ve yaktığınız kalori detayları, Heart Rate tahmin edeceğiniz kalp atış hızınızı gösteriyor. Work out ise egzersize başlarken kullanacağınız bir bölüm. Bunlar haricinde titreşim alarmı, kullanıcı profili, bildirimler, yardım gibi seçenekler içeren More sekmesi bulunuyor.

LG Lifeband Touch ve Heart Rate Earphones Hakkında:

  • LG Lifeband Touch: Bluetooth 4.0 bağlantısını destekleyen, 90mAH’lik batarya ve 0.9 inç OLED ekrana sahip olan ürün hem iOS hem de Android cihazlarla uyumlu. Dahili ivmeölçer sayesinde aktivitelerinizi ölçebiliyor, dinlediğiniz müziği kontrol edebiliyor, gelen aramalar ve cevapsız aramaları görebiliyorsunuz.
  • LG Heart Rate Earphones: Kalp ritminizi ölçmek içinse Touchband ile birlikte çalışan Heart Rate Earphones’u kullanmanız gerekiyor. Kalp atış ve nefes alınışınız hakkında verileri toplayan PerformTek sensörüne sahip olan ürün Bluetooth 3.0 bağlantısını destekliyo ve 200mAH’lik bataryaya sahip.