Lifesum

Lifesum

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • DOSYA BOYUTU 20.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ShapeUp Club AB

Lifesum, Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir sağlık ve egzersiz uygulamasıdır.

Teknoloji çağının bir sonucu olarak hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Bu hıza ayak uydurabilmek için beslenmemizden de feragat etmeye başladık. Fast food yiyeceklere bağımlı hale geldik ve neredeyse her yanımızı hazır yiyecekler sardı. İş ya da okul temposundan vakit kaldığı taktirde sağlığımıza dikkat eder haldeyiz. Neyse ki bizleri düşünen sağlık uygulamaları var: Lifesum

Lifesum, Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş bir sağlık ve egzersiz uygulaması. Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı muadillerinden ayıran en önemli özelliği, daha önce birçok sağlık dergisi tarafından okuyuculara tavsiye edilmesi. Dolayısıyla işe yaradığını rahatlıkla söyleyebilirim. 

Milyonlarca insanın kullandığı Lifesum, temelde kilo vermek için günlük yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmenize yardımcı oluyor. Daha iyi yemek seçimi yapmak ve alışkanlıklarınızı geliştirmek için birçok özelliğe sahip:

- Sağlık profilinizi oluşturma ve hedef belirleme. Uygulama size hedefinize kaç günde ulaşacağınızı söyleyecek. 

- Veritabanında milyonlarca gıdanın besin değerleri bulunuyor. Yediğiniz besinlerin kalorisini kolaylıkla bulabilirsiniz.

- Egzersizleri takip ederek fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

- Tüm diyetler ile çalışır.

- Beslenme değerlerinizi özelleştirebilirsiniz.

- Düzenli olarak kullandığınızda ve değerleri doğru girdiğinizde gün sonu raporunuz hazır. Hayat dairenizin çevresi yeşil ise tebrikler. Sağlıklı ve mutlu bir gün geçirdiniz. 

Sağlığına dikkat etmek isteyen ve bu konuda yardım arayan biriyseniz, Lifesum'u indirip kullanmanızı mutlaka öneririm. Uygulama içi satın almaları kullanıp daha verimli programlara da erişebilirsiniz. 

DİKKAT= Uygulamanın incelemesi Android 4.2.2 sürümü ile yapılmış olup, boyut ve versiyonu cihazınıza göre değişiklik göstermektedir.