Lightning Duru

Lightning Duru

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mountain Games.

Lightning Duru klasik tarzda bir shoot em up oyunudur

Lightning Duru bize Raiden gibi 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik uçak savaşı oyunu örneklerini hatırlatan bir yapıya sahip olan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz shoot em up türünde bir oyun olan Lightning Duru'da dünyanın kaderini belirlemeye çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyunda bütün olaylar saldırgan uzaylıların dünyayı istila etmeye kalkışmasıyla başlıyor. Savaş makinalarını dünyanın üzerine gönderen uzaylılar birçok şehri kısa bir süre içerisinde yok ediyor. Biz de dünyanın son umudu olarak yüksek teknolojiyle üretilmiş özel savaş uçağımıza atlıyoruz ve uzaylıları kendi evinde avlamaya çalışıyoruz. Farklı galaksileri ziyaret ettiğimiz oyunda asteroidler arasında yol alırken düşman gemileriyle savaşmaktayız.

Lightning Duru içerisinde farklı seviyelerde farklı mekanları ziyaret ediyoruz. Her bölüm sonunda ise kuvvetli bölüm sonu cavarları bizi bekliyor. Öze ltaktikler kullanmamız gereken bu savaşlarda heyecan bir hayli yükseliyor.

Lightning Duru kuşbakışı kamera açısıyla oynanmakta. Uçağımız ekranda dikey olarak ilerlerken düşman ateşinden kaçmamız gerekiyor. Oyunun kontrolleri gayet kolay, tek odaklanmanız gereken şey kendinizi korumak. Oyunun klasik tarza sadık kalan grafikleri göze hoş görünüyor.