Little Big Guardians.io

Little Big Guardians.io

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Heng Xia

Karakterinizi geliştirin ve savaşı birinci olarak bitirin!

Küçük boyuta sahip olan oyunlar günümüzde daha çok sevilmeye başlandı. İnsanlar artık sistemi yoran oyunların dışında grafiği çok önemsenmeyen ve düşük boyutlu olan oyunları tercih etmeye başladılar. Üstelik bu tarz düşük boyuta sahip oyunlar daha eğlenceli oluyor. Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Little Big Guardians.io oyunu da bu eğlenceli oyunlara örnek olabilir.

Little Big Guardians.io oyununda karakteriniz ile birlikte ilginç bir maceraya başlıyorsunuz. Oyunda bir odada onlarca farklı oyuncuyla karşı karşıya geliyorsunuz. Odada bulunan çeşitli nesneleri keserek besleniyor ve büyüyorsunuz. Karakterinizin üzerinde seviyesi yazıyor ve karakterler seviyesine göre güç kazanmaktalar. Bu yüzden çok fazla nesne kesmeye ve karakterinizin seviyesini yüksek tutmaya çalışın. Little Big Guardians.io oyununda etrafınızda bulunan herkes sizi öldürmek istiyor. Bu yüzden sizin onlardan önde olmanız çok önemli. Çünkü onlar size saldırdıklarında karşılık vermeniz gerekiyor.

Little Big Guardians.io oyununda farklı silahlar ve farklı kıyafetler ile birlikte karakterinizi geliştirebilmeniz mümkün. Eğer boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz güzel bir oyun arıyorsanız hemen şimdi Little Big Guardians.io'yu indirin ve eğlenceyi başlatın!