Logitech HD Pro Webcam C920 Driver

Logitech HD Pro Webcam C920 Driver

kullanıcı

Logitech firması tarafından üretilen HD Pro Webcam C920 modeli için yayınlanan sürücüdür.

Logitech firmasının ürettiği webcam modellerinden birisi olan HP Pro Webcam C920 için gerekli olan donanımsal Windows sürücüleridir.

Logitech HP Pro Webcam C920 Driver İndir

Logitech G Hub yazılımı, Logitech G oyun mouse'ları, klavyeleri, kulaklıkları, hoparlörleri ve diğer aygıtları özelleştirmenizi sağlar.

Logitech Capture, video kayıtlarınızı geçiş efektleri, filtreler, metin katmanları, renkli kenarlıkları ve ChromaKey ayarlarıyla özelleştirmenizi sağlar. Web kamerası ayarlarınızı, en boy oranınızı, kayıt çözünürlüğünü ve daha fazlasını ayarlamak için Capture programını kullanın. Capture, tüm ayarlarınızı kullanıcı profiline kaydeder.

Logitech HD Pro Web Kamerası C920 Özellikleri

  • Full Yüksek  Çözünürlüklü 1080P Görüntülü Arama

Arkanızda C920’nin üstün kalitesi varsa her zaman büyük bir etki yaratırsınız. Görüntülü arama veya kayıt yapmanız fark etmez... Saniyede 30 kare hızında Full HD 1080p sayesinde, ney detaylar, canlı renkler ve akıcı videolar elde edeceksiniz.

  • Full HD Cam Mercek

Full HD cam mercek ve premium otomatik odaklama özelliği ile karşınızdaki, sizi inanılmaz netlik ve ayrıntılarla görecek. Beş bileşenli cam mercek, çok keskin ve net görüntüler yakalarken üstün otomatik odaklama özelliği, tutarlı yüksek çözünürlük sağlamak için hassas ayarlar yapar.

  • Daha Parlak Görüntüler

Otomatik HD ışık düzeltme özelliğine sahip C920, farklı ışık koşullarına gayet iyi uyum sağlar ve loş bir ortamda olsanız bile parlak ve kontrastlı görüntüler üretir.

  • Tam Stereofonik

Her iki yanında da bir adet olmak üzere iki mikrofonla donatılmış C920 Pro Webcam, sesi her açıdan daha gerçekçi kaydedebilir ve bu da sesinizin doğal ve net duyulmasını sağlar.

  • Yerleşik Donanımın Ötesine Geçen Esneklik

Küçük, çevik ve ayarlanabilir C920 Webcam, görüntülü aramayı yepyeni bir açıdan ele alıp bir profesyonel gibi görünmenizi sağlıyor.