Looking For Laika

Looking For Laika

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moanbej

İlginç fizikleri olan sıradışı bir platformu arayanlara ücretsiz olarak sunulan Looking for Laika ilaç gibi gelecektir.

İlginç bir görsel dünyaya sahip olan Looking for Laika isimli bu oyun fizik tabanlı olmakla birlikte Super Mario Galaxy oyunundan alışmaya başladığımız yerçekim alanları arasında yolculuk etmenizi isteyen bir oyun. Uzayda dolaşırken yabancı bir uygarlık tarafından kaçırılan köpeğinizi kurtarmanız gerekiyor. Kelimenin tam anlamıyla UFO kovaladığınız oyunda sizin yolculuk için kullanabildiğiniz tek şey astronot kıyafeti olunca işler zor tabii.

Yapmanız gereken şey, oyun içerisinde yer alan yerçekim alanlarından faydalanmak. Özellikle dönen kürelerin üstüne yapıştığınız dönüş hareketlerinden hız alarak bir sonraki platforma ulaşabiliyorsunuz. Önce pembe renkli ve kolay başlayan bölümlerle size mekanikler öğretilirken uzaylılara yaklaştıkça zorlu ve karamsar bölümlere de yakınlaşacaksınız.

Android telefon veya tablet kullanıyor olmanız durumunda bu oyunu herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu oyun reklamlar içeriyor ama uygulama içi satın alma ile Deluxe Edition rahatsız olmadan devam etmenizi sağlayacaktır.