Lumo Deliveries

Lumo Deliveries

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lumo Developments

Lumo Deliveries oyunseverlerin kendi lojistik ağlarını kurmaya çalıştıkları eğlenceli bir strateji oyunu.

Lumo Deliveries kendi lojistik şirketini kurmak ve işletmek isteyen oyunseverlere hitap ediyor. En azından bu denli spesifik bir hayaliniz olmasa bile strateji oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Lumo Deliveries’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Oyunun en önemli yönlerinden bir tanesi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması.

Lumo Deliveries’de toplamda 20.000 farklı nokta bulunuyor. Bu noktaların her biri gerçek dünyada mevcut olan yerler. Bu yönüyle oyun, gerçeğe yakın bir deneyim sunuyor ve kısa sürede beğenimizi topluyor. Oyunda kurduğumuz şirketimizi iyi bir şekilde yönetmeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden stratejilerimizi ve tüm birimlerimizi bu doğrultuda yönlendirmemiz gerekiyor.

Oyunda sadece kendinizle değil arkadaşlarınızla da yarışıyorsunuz. Bu oyunu oynayan başka arkadaşlarınız varsa onlarla rekabet edebilir ve en geniş lojistik ağına kimin sahip olacağı konusunda mücadele edebilirsiniz. İster birkaç dakika, ister birkaç saat oynayın, her iki koşulda da Lumo Deliveries eğlenceli bir deneyim sunuyor.

Özet olarak Lumo Deliveries, oynarken keyif aldığımız bir oyun oldu. Uzun soluklu oynanırsa daha fazla içerik ve özellik açılıyor. Eğer siz de strateji türü oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Lumo Deliveries’i mutlaka deneyin.