MacClean

MacClean

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,221
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iMobie Inc.

MacClean, Mac kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz sistem bakım, temizleme ve optimizasyon programı.

MacClean, adından da tahmin edeceğiniz üzere Mac kullanıcıları için hazırlanmış sistem optimizasyon, bakım ve temizleme programı. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz program sayesinde Mac bilgisayarınızı satın aldığınız ilk günkü haline döndürmeniz mümkün. Üstelik bunun için çaba sarf etmeniz gerekmiyor; tüm fonksiyonları tek tıkla harekete geçirmek mümkün.

Mac bilgisayar kullanıcılarına özel hazırlanan sistem temizleme ve hızlandırma programlarından birisi olan MacCelan ücretsiz olmasına karşın oldukça etkili ve istemediğiniz kadar özelliği bir arada bulabiliyorsunuz.

Sistem dosyalarına zarar vermeden güvenli şekilde depolama alanı açma, internette gezinme sonucunda otomatik olarak sisteme yerleşen kalıntıları temizleme, geçici dosyaları ve istenmeyen kayıt dosyalarını veyahut önemsiz dosyaları kaldırarak performansı koruma, dosya türüne göre arama yaparak vakti zamanında yüklenmiş ancak kullanılmadığından gereksiz yer işgal eden dosyalarını ayıklama, dosya kopyalarını - farklı isimde olsalar dahi – bulup kaldırma, dosyaları geri döndürülemeyecek şekilde silme, uygulamaları tamamıyla kaldırma, uygulamaları optimize etme ve daha saymakla bitiremeyeceğim özelliklere sahip hem ücretsiz hem de ufak boyutlu bir program olan MacClean’i sisteminde performans sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.