MacX Video Converter Pro

MacX Video Converter Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,299
  • DOSYA BOYUTU 33.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

MacX Video Converter Pro, iOS, Android, Windows Phone, PS4 ve diğer cihazlarınız üzerinde izlemek istediğiniz videoları uygun formatlara dönüştürebilen yararlı ve kullanışlı bir video format dönüştürme programıdır.

MacX Video Converter Pro, Mac'leriniz üzerindeki videoları neredeyse tüm formatlara dönüştürebilen yararlı ve kullanışlı bir video format dönüştürme programıdır.

Sade ve pratik arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz program, Mac kullanıcılarının MKV, M2TS, MTS, TS, AVCHD, MP4, MOV, FLV, WMV, AVI ve diğer tüm popüler video formatlı dosyaları diğer formatlara dönüştürmesine olanak sağlıyor.

Herhangi bir kalite kaybı olmadan 32 kat hızlı şekilde dönüştürme işlemlerini gerçekleştiren MacX Video Converter Pro içerisinde 280'den fazla hazır profil bulunduruyor. Bu profilleri kullanarak iPhone, iPad, Android, Windows Phone, PS4 ve diğer cihazlarınız üzerinde izlemek için videolarınızı dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme işlemi dışında videolarınızı düzenleyebilmeniz için gerekli araçları size sunan program sayesinde birbirinden güzel videolar hazırlayarak arkadaşlarınız ile YouTube ve Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Program içerisinde 320'den fazla video ve 50'den fazla ses codec'i bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz herhangi bir video veya ses doayasını 180 farklı video formatına yada 14 farklı popüler ses dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Format dönüştürme programına ihtiyacı olanların, Mac'leri üzerinde kullanabileceği MacX Video Converter Pro programının ücretsiz deneme sürümünü indirerek denemesini tavsiye ederim.