Mad Dex APK

Mad Dex APK

kullanıcı

Mad Dex APK Android platform oyununda rakiplerimizi alt etmeye ve tehlikeli tuzakları aşarak bölümleri bitirmeye çalışıyoruz.

Mad Dex APK, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir platform oyunu olarak öne çıkıyor.

Mad Dex APK İndir

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu aksiyon dozu yüksek oyunda mücadele etmemiz gereken 50'den fazla farklı bölüm mevcut. Bölümlerin her biri farklı türden tuzaklara ve engellere sahip. Engellerden herhangi birine çarptığımızda otomatik olarak ölüyor, aşamanın başına dönüyoruz. Bazı bölümler gücümüzü sınamak için tasarlanmış bölüm sonu canavarlarına sahipler.

Her aşamada amacımız sevdiğimize ulaşmak ve onu kafesten kurtarmak. Bunu yapabilmemiz için anahtarları bulmamız gerekiyor. Kafesi açmak için kaç anahtar gerektiği ekranın üst bölümünde gösteriliyor. Silahımız veya savaşmak için herhangi bir aracımız olmadığından her engeli atlayarak geçiyoruz.

Mad Dex 1'de kontrolümüze verilen karakteri yönlendirmek için ekran üzerinde konumlandırılmış olan butonları kullanmamız yeterli. Ekranın solunda iler geri, sağında ise zıplama butonu bulunuyor. Butonların hem yerleşimi hem de verdikleri tepkiler iyi ayarlanmış. Karakter için birkaç ek özellik daha sunulsaydı daha iyi olabilirdi fakat bu haliyle de gayet yeterli.

Oyunda kullanılan grafikler genel atmosferi olumlu olarak etkiliyorlar. Buna bir de akıcı animasyonlar eklenince oyun platform severler için ideal bir seçenek haline geliyor. Kısa sürede tükenmeyen ve oyuncuları daima eğlendirmeyi başaran Mad Dex, ücretsiz ve kaliteli bir oyun arayanların denemesi gereken bir seçenek.

Mad Dex APK Oyun Özellikleri

  • Oynaması ücretsiz destansı aksiyon oyunu
  • Çeşitli zorluklarla 50’den fazla seviye
  • Şiddetli boss mücadeleleri
  • Benzersiz fizikler ve heyecanlı oynanışla harika görsel efektler
  • Enerjik oyun müzikleri