Magic Jigsaw Puzzles

Magic Jigsaw Puzzles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 465
  • DOSYA BOYUTU 65.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XiMAD

Magic Jigsaw Puzzles, puzzle severlerin beğenerek kullanacağı bir iPad uygulaması.

Magic Jigsaw Puzzles, sürekli güncellenen bir bulmaca oyunu. Beyin fırtınası yapmayı seven kişiler tarafından beğenilerek kullanılan iPad uygulaması içinde 5000'den fazla ücretsiz puzzle bulunuyor. Siz puzzle'ı tamamlamaya çalışırken uygulama sizin için rahatlatıcı ve huzur verici şarkılar çalarak günün stresini atmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamanın galerisi hergün güncelleneyere yeni ücretsiz puzzle'lar ekleniyor. 550 parçalık puzzle'lara kadar çıkan 5 farklı zorluk derecesi ile acemi olarak başlayabileceğiniz oyunda bir süre sonra usta olabilirsiniz.

Birden fazla puzzle üzerinde uğraştığınız zamanlarda hangisi ile ne kadar ilerleme kaydettiğinizi görebilmek mümkün.

Uygulama içinde ücretsiz binlerce seçenek bulunsada ücret ödeyerek alabileceğiniz paketlerde mağazasında mevcut. Yeni oluşturulan Gold paketi 8.99 TL karşılığı alarak uygulama içindeki reklamlardan kurtulabilir ve ayrıca kendi resimlerinizi puzzle haline getirebilirsiniz. Magic Puzzle hesabı açarak indirdiğiniz tüm paketleri görmeniz mümkün.

Tamamladığınız bulmacaları kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabilir ve haftalık turnuvalarda arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Sizde bu keyfi yaşamak için ücretsiz olan bu iPad uygulamasını hemen indirerek beyin fırtınasına başlayın.