Mahluk

Mahluk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 53
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Serkan Bakar

Mahluk, Türk yapımı karanlık temalı platform oyunu olarak Android platformunda yer alıyor.

Mahluk, Türk yapımı korku temalı platform oyunu olarak Android platformunda yerini alıyor. Telefon ve tabletimize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda oyunun adından da anlayacağınız üzere karanlıklar dünyasındayız ve şeytani güçlerle mücadele ediyoruz.

Koyu temalı iki boyutlu platform oyunu bir hikaye üzerine kurulu olduğundan hikayeden de kısaca bahsetmek gerek diye düşünüyorum. İnsanların henüz yaşamını sürdürmediği, karanlık güçlerin egemen olduğu bir dünyada Kindar adında şeytani güçlere söz geçirebilecek kadar güçlü bir kral, 3000 yıl boyunca dünyasını zulüm içinde yönetiyor. Yeraltı krallığına teslim olmayan adamları da şeytani varlıkların üzerine salıyor. İçlerinden sadece bir kişi kötü güçlerden kaçmayı başarıyor. Kimilerine göre bir suikastçı kimilerine göre de sürgün edilmiş bir kral olan bu gizemli kişi Kindar’dan intikamını almak için kötü güçlerle korunan kalesine doğru yola çıkıyor. Bu noktada biz devreye giriyor ve karakterimizin yoluna çıkan her şeyle mücadele etmesinde yardımcı oluyoruz.

Zindanlar, hazineler, canavarlarla dolu büyülü bir dünyada önümüze çıkan ne varsa yıkıp geçerek ilerlediğimiz oyunda silahlarımızın yanı sıra sihirli güçlerimizi de kullanıyoruz ve öldürdüğümüz her yaratık sonrasında daha da güçleniyoruz.