Mailbox

Mailbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 478
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Orchestra, Inc.

Mailbox, Android için hızlı, güvenli ve yenilikçi e-posta yönetim uygulamasıdır.

Mailbox, Android tabanlı cihazınızda kullanabileceğiniz en hızlı, kolay ve eğlenceli e-posta yönetim uygulamasıdır. Gmail, Google Apps ve iCloud hesaplarınızı eklemenize imkan tanıyan uygulama, yenilikçi kullanıcı arayüzüne sahip.

Şu anda sadece Google ve iCloud hesaplarınızı yönetme izni veren Mailbox, gelen kutunuzu en sade şekle dönüştürerek e-postalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde okuma ve yanıtlama imkanı sunuyor. Gereksiz hiçbir öğeye yer verilmeyen uygulamada basit bir kaydırma hareketiyle e-postalarınızı silebilir, arşive ekleyebilirsiniz. Birden fazla konuşmanın geçtiği e-postalarda tüm konuşmaları tek bir seferde görebilir, e-postaları sonra okumak üzere işaretleyebilirsiniz.

Mailbox, e-postalarınızı bulut üzerinden kontrol ediyor. Böylelikle güvenli olmayan e-postaları gelen kutunuza ulaşmadan silinir. E-postalarınızı o anda arşivlemenize ve gelecekteki benzer e-postaların da otomatik olarak arşivlenmesine izin veren "otomatik kaydırma" işlevini de sahip olan uygulama şu an Türkçe dil desteği sunmamakta ve sadece Google / iCloud hesabınızı ekleme izni veriyor. Ancak yeni günceleme ile birlikte diğer e-posta servislerini de kullanmak mümkün olacak.