Majestic Sword

Majestic Sword

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playphone

Majestic Sword eğlenceli ve sürükleyici bir Android oyunudur.

Majestic Sword atari salonlarındaki klasik havayı Android tablet ve telefonlarınıza taşıyan aksiyon-rpg tarzında ücretsiz bir Android oyunudur.

Kendine has özel bir hikaye örgüsüne sahip olan Majestic Sword'da 4 kahramanımızın hikayeleri konu alınmakta. Sanatsal çizimlerden oluşan oyun grafikleri ve ara sahneler oyuna özel bir hava katmaktadır ve hikaye anlatımını kuvvetlendirmektedir. Oyunda ejderhalar, büyücüler, cehennemden fırlamış iblisler gibi birçok fantastik öğe yer almaktadır.

Majestic Sword herkesin kolayca oynayabileceği bir yapıya sahiptir. Kahramanımızı düşmanlarımıza doğru yönlendirdiğimizde otomatik olarak saldırmaya başlamaktadır. Kullanabileceğimiz özel yetenekler belli bir tazemele süresine sahiptir. Bu yetenekleri zamanında ve stratejik olarak kullanmalı ve düşmanlarımızı yok etmeliyiz. Bölümsonları canavarları ve sundukları ödüller oyuna heyecan katmaktadır.

Oyunda 4 farklı kahramandan birini yönetebiliyoruz. Bu kahramanlarımız farklı savaşma şekillerine ve farklı özel yeteneklere sahiptirler. Oyunda ilerledikçe kazanacağımız ödüller ile kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve yeteneklerini kuvvetlendirebiliyoruz.

Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir alternatif arıyorsanız Majestic Sword'u deneyebilirsiniz.