Manly Men

Manly Men

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 99
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dudde Games

Manly Men bugüne kadar oynadığınız tüm dövüş oyunlarını unutturacak ve hatta yaşama sebebinizi sorgulamanıza neden olacak bir dövüş oyunu. Oyunda kadın kıyafetleri giymiş erkeklerin kavgalarına tanık oluyoruz. Bu noktada oyunda büyük bir eksiklik var. Bu adamlar neden kadın kıyafeti giymiş anlatılmıyor. Absürd bir hikayeyle sunulsaydı keşke, o zaman daha keyifli olabilirdi. Mesela uzaylı saldırısında meydana gelen bir patlama erkeklerin testosteron hormonunun yapısını bozmuş olsaydı falan. Daha iyi olurdu.

Her neyse, oyunda hoşumuza giden bir karakteri seçip dövüşe başlıyoruz. Cüsseli ve kaslı adamların etek ve külotla çıkıp dövüşmesi gerçekten çok komik. Bu noktaya kadar yüzümüzde hafif bir tebessüm yaratan oyunda ilk yumruğu attığımızda tüm keyif kaçıyor. Bir dövüş oyununda görebileceğiniz en kötü dinamikler ve modellemeler bu oyunda yer alıyor. Karakterlerin gölgelendirmeleri bile üstün körü yapılmış.

Sağda ve solda yer alan kontrolleri kullanarak farklı dövüş hareketleri sergiliyoruz. Yumruk ve tekme kombolarıyla rakibin canını azaltmaya ve yenmeye çalışıyoruz. Dövüş oyunlarından hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka denemeyin! Çünkü bu oyun dövüş oyunlarına olan bakış açınızı değiştirecek!