MAPS.ME

MAPS.ME

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,896
  • DOSYA BOYUTU 50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MapsWithMe GmbH

MAPS.ME, Türkiye'yi de içerisine alan çevrimdışı harita uygulamasıdır.

İş seyahati veya tatil amacıyla yurt dışına çıkmanız gerekiyor. Hayalinizi süsleyen ülkeye ilk defa gittiğinizden ilgi gören mekanlarını bilmemeniz normal. İşte tam bu noktada yardımınıza MAPS.ME adlı harita uygulaması koşuyor. Gideceğiniz ülkenin haritasını indiriyor ve yurt dışına çıktığınızda haritayı internet bağlantısı olmadan kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamada Türkiye de bulunuyor.

MAPS.ME, Android akıllı telefon ve tabletinizde bir kere ücret verip kullanabileceğiniz harika bir çevrimdışı harita uygulaması. Bulunduğunuz şehrin veya gitmek istediğiniz şehrin haritasını önceden indirerek haritada 3G veya WiFi bağlantısına ihtiyaç duymadan dolaşabiliyorsunuz. Arama butonunu kullanarak şehirdeki yeme-içme mekanlarını, alış veriş merkezlerini, eğlence alanlarını, sağlık merkezlerini, ulaşım alanlarını, bankaları, benzin istasyonlarını harita üzerinden görebiliyor, bunları favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Dilerseniz bulunduğunuz konumu paylaşabiliyorsunuz.

Yabancı bir uygulama olmasına karşın Türkiye’yi de içine alan MAPS.ME, oldukça hızlı çalışıyor. Harita uygulamalarında rastladığımız “gri kare” sorunu veri sıkıştırma yöntemi sayesinde çözülmüş. Dilediğiniz haritayı hızlıca indirip, üzerinde gezinebiliyorsunuz.

MAPS.ME, sürekli yurt dışına çıkan yerinde duramayan kişilere önerebileceğim harika bir harita uygulaması. Biraz pahalı gelebilir ancak fiyatını sonuna kadar hak ediyor.