MARVEL Future Fight

MARVEL Future Fight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 958
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Netmarble

MARVEL Future Fight ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunudur

MARVEL Future Fight oyunculara birçok Marvel süper kahramanını aynı oyun içinde sunan ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir aksiyon oyunu olan MARVEL Future Fight'da farklı zaman dilimlerini kapsayan bir hikaye konu alınıyor. Oyunda herşey S.H.I.E.L.D. lideri Nick Fury'nin gelecekten bir yardım çağrısı yapmasıyla başlıyor. Evrenler arası savaş dünyayı tehdit etmektedir ve bu tehlikeyi ortadan kaldırabilecek tek güç Marvel süper kahramanlarıdır. Biz de süper yeteneklere sahip bu kahramanlardan kendi kahraman takımımızı kurarak maceraya atılıyoruz.

MARVEL Future Fight'da gerçek zamanlı bir savaş sistemi mevcut. Kahramanlarımızı kolay kontrollerle yönettiğimiz oyunda düşmanlara standart şekilde saldırabilirken özel yeteneklerimizi de kullanabiliyoruz ve daha çok hasar verebiliyoruz. Oyun içerisinde yüzlerce farklı görev yer almakta. Bu görevlere 3 kişilik takımlarımızla çıkıyoruz. Thor, Iron Man, Örümcek Adam ve Hulk gibi süper kahramanları yönetebildiğimiz MARVEL Future Fight senaryo modunun haricinde diğer oyuncularla savaşmamıza da imkan veriyor.

Güzel grafiklere sahip olan MARVEL Future Fight eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşayabilmeniz için güzel bir seçenek.