Masa Hokeyi Şampiyonası

Masa Hokeyi Şampiyonası

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,801
  • DOSYA BOYUTU 5.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fat Bat Studio

Masa Hokeyi Şampiyonası eğlenceli bir Android oyunudur

Masa Hokeyi Şampiyonası eğlence merkezlerinde her kesimden ve her yaştan oyuncular tarafından severek oynanılan masa hokeyi oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara taşıyan ücretsiz bir mobil oyundur.

Masa Hokeyi Şampiyonası'nda temel amacımız rakiplerimizle karşılaşarak diskleri rakibimizin kalesine göndermek, aynı zamanda da kendi kalemize doğru gelen diskleri engellemektir. Oyun bize hem 4 farklı zorluk seviyesi sunan bilgisayar ile hem de aynı cihaz üzerinde arkadaşlarımıza karşı oyunu oynayabilme imkanı tanıyor. Masa Hokeyi Şampiyonası bize arkadaşlarımız veya bilgisayar karşısında ödüllü şampiyonlar yapabilme fırsatı da veriyor.

Masa Hokeyi Şampiyonası genel olarakgayet kaliteli grafiklere sahip. Masalar için sunulan farklı temalar oyuna renk katıyor. 10 adet farklı temanın yer aldığı oyunda gollerden sonra havai fişekler, kıvılcım ve patlamalar gibi çeşitli görsel efektlerle attığınız goller de kutlanıyor. Masa Hokeyi Şampiyonası çok yüksek sistem gereksinimlerrine sahip olmadığından çoğu cihazda rahatça oynanabilmekte ve SD kartınıza yüklenebilmekte.