Max Ammo

Max Ammo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mantis Shrimp GmbH

Max Ammo bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

Max Ammo basit bir oynanışı bol aksiyonla birleştiren bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Max Ammo'da dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Uzaylı bir ırk olan Reptor İmparatorluğu'nun dünyayı istila etmeye kalkışmasıyla oyunumuzdaki maceramız başlıyor. Bu tehdit karşısında silahlarımızı kuşanıyoruz ve savaş alanına dönmüş sokaklara çıkarak kertenkele kılıklı düşmanlarımızı ve şişman bölüm sonu canavarlarını avlamaya başlıyoruz.

Max Ammo, RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip. Oyundaki görevlerin kısa sürdüğünü belirtmekte fayda var. Bölümlerde düşmanlarınızı ve bölüm sonu canavarlarını yok ettikçe düşen parçaları toplayabiliyor, karargahınızdaki atölyede bu parçaları kullanarak silahlarınızı ve zırhınızı geliştirebiliyorsunuz. Oyun içerisinde farklı silah seçeneklerine sahibiz. Topladığımız para ile yeni silahların kilidini açabilmekteyiz.

Max Ammo'nun oynanışı siperlerin arkasına saklanıp ateş etmeye dayanıyor. Kahramanımızın bir siperden diğerine geçiş yapması için parmağımızı ekranda sürüklüyoruz. Düşmanlarımıza saldırmak için düşmanların üzerine dokunmamız yeterli. Oyunun bu asit oynanışı bir süre sonra sıkıcı olmaya başlayabiliyor.

Max Ammo oldukça güzel grafiklere sahip olan bir mobil oyun.