Max Gentleman

Max Gentleman

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici The Men Who Wear Many Hats

Klak sahibi bir şapkanın centilmenlik katsayısını yükselttiğini keşfeden Max Gentlemen oyununun yapımcıları sizleri bu oyunla gerçek bir centilmenlik testine sokuyor.

Gerçek bir centilmen nasıl mı olunur? Bunu cevaplayabilmek için önce kafamıza klasımızı gösterecek bir şapka takmamız gerekiyor. Max Gentlemen isimli bu oyun tam da bunu yapmayı amaçlıyor. 19'uncu asır erkek asaletini maksimum seviyeye yükselten bu oyunda yegane amacınız şapka toplamak. Şapkaların lordu olmak için ise birbirinden farklı dinamiklere sahip olan bölümlerde mücadele etmeniz gerekiyor. Zafer nişanı olarak taşıyacağınız bu klas şapkalar aynı zamanda oyunu oynayan diğer erkeklere de ne kadar önemli bir insan olduğunuzu gösterecektir.

Platformlar arası multiplayer desteği bulunan bu oyunda 39 farklı şapka modeline kavuşma imkanınız var. Üst üste bindirdiğiniz şapkalar ile engebeleri aşmak, havadan düşen şapkaları kafanıza denk getirmek, şık bir köpekten Ctulhu'ya kadar faklı karakter seçimiyle oyuna atılmak Max Gentlemen ile yapabileceğiniz şeylerden sadece bazıları. Saçma bir oyunla karşılaşmaktan mı korkuyorsunuz? En azından ücretsiz olduğunu belirtmekte fayda var. Denemesi bedava bu centilmenlik serüveni, bakalım sizin hayatınızı değiştirecek mi!