Mayan Prophecy

Mayan Prophecy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici U-Play Online

Mayan Prophecy ilginç konusuyla dikkat çeken eğlenceli bir beceri oyunu.

Mayan Prophecy, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Her yaştan oyunseverin beğenisine hitap edecek şekilde tasarlanmış olan Mayan Prophecy'yi tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyunda iki farklı mod bulunuyor ve bu modların ikisi de birbirlerinden tamamen zıt amaçlar üzerinde yoğunlaşıyorlar. Birinde dünyayı yok etmeye çabalarken diğerinde dünyayı yok olmaktan korumaya çalışan bir Maya şamanını kontrol ediyoruz.

Dünyayı kurtarma modunda kontrolümüzdeki güneşi etraftan gelen göktaşlarına ve meteorlara karşı korumaya çabalıyoruz. Bunlar güneşe çarpacak olurlarsa güneş patlıyor ve dünya yok oluyor.

Dünyayı yok etme modunda ise güneşe bu kez bizzat kendimiz göktaşları fırlatıyor ve onu patlatmaya çalışıyoruz. Her iki modda da başarılı olabilmek için çok çevik olmamız gerekiyor. Oyunda 12 zorluk seviyed mevcut. İlk bölümler göreceli olarak kolayken işler git gide zorlaşıyor.

Bu tarz beceri oyunlarında görmeye alıştığımız bonuslar ve güçlendiriciler Mayan Prophecy'de de sunuluyor. Bunlar sayesinde amacımızı gerçekleştirme yolunda karşımıza çıkan zorlukları çok daha kolay bir şekilde aşabiliyoruz.

Başarılı bir oyun deneyimi yaşatan Mayan Prophecy, beceriye ve reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.