MAYDAY! Emergency Landing

MAYDAY! Emergency Landing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reludo

MAYDAY! Emergency Landing heyecanlı anlar yaşayacağınız bir uçuş oyunudur

MAYDAY! Emergency Landing eğer uçak simülasyonu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil uçak oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan MAYDAY! Emergency Landing'de bir yolcu uçağının pilot koltuğuna oturuyoruz ve dev uçaklarla uçuş yapmanın ne kadar zor olduğunu keşfediyoruz. MAYDAY! Emergency Landing'de oyuncuların temel amacı kontrol ettikleri yolcu uçaklarını en kötü hava şartlarında ve beklenmedik olaylar karşısında güvenli bir şekilde yere indirmek. Heyecan dolu anlar yaşayacağınız MAYDAY! Emergency Landing'de acil inişlerin nasıl bir tecrübe olacağını bizzat keşfedebiliyorsunuz.

MAYDAY! Emergency Landing'de çok sayıda farklı görevde uçuş yeteneklerimizi test ediyoruz. Kimi zaman sağanak yağmur ve fırtına altında, kimi zaman sisli havalarda, kimi zaman güçlü rüzgar vaken iniş yapmaya çalışıyoruz. Oyunda türbülansa gireceğimiz ve gece inişleri yapacağımız farklı durumlarda bizi bekliyor. Ayrıca uçuşlar esnasında iniş takımlarımız, motorlarımız ve çeşitli parçalar arıza yapabiliyor ve bu durumların üstesinden gelmemiz gerkeiyor.

MAYDAY! Emergency Landing'de dünya çapındaki farklı noktalarda yer alan değişik pistlere iniş yapmaya çalışmaktayız. Eğer heyecan dolu bir uçuş oyunu arıyorsanız MAYDAY! Emergency Landing hoşunuza gidebilir.