MeetMe

MeetMe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,655
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici myYearbook.com

Kullanıcılara ücretsiz ve hızlı yoldan arkadaş edinme fırsatı sunan MeetMe ile hoşunuza giden kişilerle sohbet edebilirsiniz.

MeetMe Android ve iOS platformlarına ücretsiz olarak sunulan arkadaşlık ve sohbet uygulamasıdır. Her ne kadar Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya araçları daha çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor olsa da ana akım platformlar arasında yer almamasına rağmen birçok kullanıcı tarafından kullanılan uygulamalar da mevcut.

MeetMe de bu uygulamalardan bir tanesi ve kullanıcılara yeni insanlarla tanışma fırsatı veriyor. Bu uygulamayı kullanarak çevrenizdeki insanlarla sohbet edebilir ve anlık mesajlar gönderebilirsiniz. Tahminlere göre dünya çapında 90 milyon kullanıcısı olan MeetMe'de son derece sade ve kullanıcı odaklı bir arayüz sunuyor.

Uygulamanın en fazla öne çıkan özelliği Türkçe dil desteği sunması. Uygulamada sunulan özellikler genel çerçevede Facebook'ta sunulan özellikler ile paralellik göstermekte. Burada da kullanıcılar durum bilgilerini güncelleyebiliyor, fotoğraf ve video paylaşımlarında bulunabiliyorsunuz.

Siz de Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir arkadaşlık ve flört uygulaması arıyorsanız, MeetMe'yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.