Men's Room Mayhem

Men's Room Mayhem

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ripstone Ltd

Men's Room Mayhem esprili yönüyle dikkat çeken eğlenceli bir tuvalet yönetme oyunudur.

Men’s Room Mayhem Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. Eğer 4,51 TL’lik bedeli gözardı edip satın almaya karar verirseniz, oyunun o ana dek oynadığınız en keyifli beceri oyunlarından biri olduğunu anlayacaksınız.

Oyundaki amacımız yönettiğimiz tuvaleti mümkün olduğunca temiz tutmak. Bu amaca hizmet etmek için hızlı reflekslere ve hızlı düşünme yetisine sahip olmalıyız. Tuvalete sürekli olarak birileri geliyor ve biz de bu kişilerin düzgün bir şekilde ihtiyaç gidermelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Gelenleri tek tek yönlendirmeli ve karmaşaya mahal vermemeliyiz. Başarılı olmak için dikkat etmemiz gereken çok sayıda faktör mevcut. Örneğin iki kişinin pisuvarları arasında bir tane boşluk olması gerekmekte. Bu tarz şeyler oyunu daha da zorlaştırıyor.

Oyunda kuşbakışı kamera açısına yer verilmiş. Gelenlerin üzerinden gitmelerini istediğimiz pisuvara yol çiziyoruz. İşi bitenleri ise kapıya yönlendiriyoruz. Grafik olarak kaliteli olan Men’s Room Mayhem’de mizahi yönü ağır basan eğlenceli bir atmosfer kullanılmış. Genel olarak keyifli ve esprili bir çizgide ilerleyen Men’s Room Mayhem’i herkese tavsiye ediyorum.