Merge Plane APK

Merge Plane APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,159
  • DOSYA BOYUTU 67.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Merger Games

Merge Plane APK Android uçak simülasyonu oyununda kendi hava yolunuz ve apronunuzun kontrolünü ele alıyorsunuz. Uçak oyunu oynaması ücretsizdir!

Merge Plane APK, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir uçak simülasyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Kendi havayolu imparatorluğunuzu kurabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkan Merge Plane ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Merge Plane APK İndir

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz bir uçak oyunu olan Merge Plane, uçaklara hükmedip zengin olabileceğiniz bir oyundur.

Renkli bir atmosfere sahip olan oyunda uçakları kontrol ediyorsunuz. Farklı uçakları kontrol edebileceğiniz oyunda para kazanmak için farklı stratejiler geliştiriyorsunuz. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz Merge Plane oyununu beğenerek oynayabileceğinizi söyleyebilirim. Sürükleyici atmosferiyle dikkat çeken Merge Plane sizleri bekliyor.

Merge Plane Hile ve İpuçları

Mücevherleri uçaklara harcamayın! Oyun, zor kazanılan mücevherleri yeni uçaklarda kullanmaya zorluyor, kanmayın. Değerli taşları hız yükseltmelerine (uçaklarınızın pistte gidiş hızını artırmak için) veya çarkı döndürmeye harcamak çok daha iyidir.

Matematik yapın! Uçakları iniş pistine yerleştirmenin maliyeti aynı kalmıyor. Satın aldığınız her uçakla birlikte artıyor. Bu yüzden ne kadara mal olduklarına göz atın; iki seviyeli tek uçak almak birinci seviyede iki uçak almaktan çok daha uygun maliyetli olabilir.

Uçakları çalışır durumda tutun! Tüm zamanınızı yeni uçaklar almak ve onları park apronunda daha iyi makineler oluşturmak üzere birleştirmek için harcamak cezbedici ancak bunun sonucu olarak kolayca parkurunuzu boş bırakırsınız. Bu yüzden birkaç çalışan uçağınız olduğundan emin olun.

Daha yüksek dereceli uçakları tutmaya odaklanın! Pistte nelere sahip olduğunuza da dikkat etmelisiniz. Park apronunda olabildiğince yüksek sayıda uçak tutun.

Hava kontrolörüne haber verin: Sol alt köşede duran adam süs değil. Size oyun içinde görevler verebiliyor ve mücevherlerinizi harcamamanıza yardımcı olan ve muhtemelen tamamladığınızı bile fark etmediğiniz başarımlar içeriyor.

Gökyüzünüzü izlemeye devam edin! Arada sırada UFO ortaya çıkıyor ve ekran üstünde dolaşıyor. Reklam izleterek yalnızca hız artışı sağlar.

Ücretsiz uçaklara dikkat edin! Mağazaya bir göz atın. Yeni jetler kazanmak için tek yapmanız gereken kısa bir video izlemek. Ne kadar uzun süre oynarsanız uçak da o kadar iyi olur.

Çöp kutusuna dikkat edin! Uçakları yanlışlıkla kolayca ekranın altındaki çöp kutusuna atabilirsiniz. Geri alma işlevi olmadığından dikkat edin.

Reklamları izleyin! Ücretsiz uçaklar, çark çevirme, mücevher ve fazlasını sadece reklam izleyerek elde edebilirsiniz.

Merge Plane oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.