Mesaj Kutusu APK

Mesaj Kutusu APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20,869
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tayfun DEMİRBAŞ

Mesaj Kutusu farklı türde mesajları bir araya toplayan bir uygulamadır

Mesaj Kutusu kullanıcılara mesajlaşma işi için kullanabilecekleri birbirinden güzel hazır mesajlar sunan bir mesajlaşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz Mesaj Kutusu uygulaması ile mesaj arama derdinden kurtuluyorsunuz. Normalde ailemize, dostlarımıza ve sevdiklerimize gün başlarken bir günaydın mesajı göndererek güne güzel bir başlangıç yapmak, doğumgünlerini güzel bir mesajla kutlamak veya dini olarak önemli günlerde güzel bir dini mesaj paylaşmak isteyebiliyoruz. İşte bu tür durumlarda kullanacağımız standart bir mesaj yerine çok daha hoş ve şık bir mesaj kullanmak için öncelikle araştırma yapmamız gerekiyor. Mesaj Kutusu ile araştırma yapma çok daha kolay bir hale geliyor. Uygulama içerisinde yer alan yüzlerce mesaja göz atabiliyor ve hoşunuza gidenleri paylaşabiliyorsunuz.

Mesaj Kutusu içerisinde mesajlar kategoriler halinde kullanıcılara sunuluyor. Aşk mesajları, komik mesajlar ve dini mesajlar gibi çok kullanacağınız kategorilerin yanısıra iğrenç mesajlar, günaydın mesajları ve doğumgünü mesajları gibi farklı kategorilere de ulaşabilmeniz mümkün. Mesaj Kutusu üzerinden mesajlara göz atarken parmağınızı sağa veya sola kaydırarak sonraki ya da önceki mesaja geçiş yapabiliyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptığınızda uygulama önceden hangi mesajlara göz attığınızı hatırlayabiliyor4 ve size kaldığınız yerden mesajları okumaya devam etme imkanı veriyor.