MessageMe

MessageMe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,419
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MessageMe

MessageMe, WhatsApp benzeri ve oldukça kapsamlı bir mesajlaşma ve iletişim uygulaması.

MessageMe, WhatsApp’e oldukça benzeyen bir mesajlaşma ve iletişim uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan cihazlarda da kullanılabilen MessageMe, arkadaşlarınızla mesajlaşma, sesli mesaj alıp gönderme, bas konuş, resim ya da fotoğraf gönderme ve video gönderme gibi iletişim kanallarını bir arada topluyor.

Tamamen ücretsiz olmasıyla da kullanıcılara avantaj sunan uygulamayı ister Wi-Fi isterseniz de mobil şebeke üzerinden kullanabilirsiniz.

Grup olarak mesajlaşma ve iletişim kurmaya da olanak sağlayan MessageMe, PIN sistemi ile çalışıyor. Arkadaşlarınıza MessageMe hesabınızı söylemeniz ve bir kişiyle MessageMe üzerinden iletişim kurmanız için MessageMe PIN’i vermeniz gerekiyor. Tabii ki Facebook üzerinden ya da var olan kişi listenizi kullanarak uygulamada üzerindeki bağlantılarınızı artırabiliyorsunuz.

Konum paylaşma, YouTube videolarını doğrudan paylaşma ve resim ya da şekil çizerek paylaşma gibi diğer iletişim uygulamalarının birçoğunda olmayan yöntemleri MessageMe ile kullanabilirsiniz.

MessageMe uygulamasını biraz daha yakından tanımak için "MessageMe İncelemesi" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

1.0.9 güncellemesiyle birlikte uygulamanın eksik yönlerinden bazıları gilderildi. O eksiklerden biri çıkış yapma tuşunun olmamasıydı ve bir diğeri de kişi engelleme özelliğinin olmamasıydı. Bu iki eksiklik de son güncellemelerle ortadan kalktı.