Messenger for Pokemon GO

Messenger for Pokemon GO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 350
  • DOSYA BOYUTU 3.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ShadowEinhorn

Messenger for Pokémon GO, Pokémon GO oynayanların kendi aralarında kolayca iletişim kurabilmesi ve tanışabilmesi için yapılmış bir uygulamadır.

Messenger for Pokémon GO, Android üzerinde kullanılabilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. 

Pokémon GO oyuncularının muzdarip olduğu konulardan bir tanesi de oyun açıkken, efektif bir şekilde mesaj yoluyla iletişim kuramamaları. Facebook Messenger bunun için en ideal uygulamalardan bir tanesi olsa da her zaman doğru şekilde çalışmayabiliyor. Bu açığı gören bir grup yazılımcı ise Pokémon GO'ya özel bir mesajlaşma servisi kurmayı düşünmüşler ve bunu şimdilik sadece Android için hasyata geçirmeyi başarabilmişler.

Uygulama sayesinde çevrenizdeki aynı uygulamayı kullanan diğer eğitmenleri görebildiğiniz gibi onlarla iletişime geçme şansı da yakalayabiliyorsunuz. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi ise aynı takımda yer alan oyuncuların kendileri için bir grup sohbeti başlatabilmesi ve takımsal konuşmaları bu grup üzerinden yürütebilmesi. Oyun açıkken bir baloncuk şeklinde ekranda beliren uygulama, böylece rahat şekilde hem oyun oynayıp hem de konuşmaya devam etmenize yardımcı oluyor.