Micro Battles

Micro Battles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 231
  • DOSYA BOYUTU 3.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Donut Games

Micro Battles ile arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eski atari oyunları tadında rekabet içeren birçok 8-bit mini oyun bulacaksınız. Sadece iki tuşla oynanan oyunların hepsi birbirinden keyifli.

Eski atari oyunlarında doyasıya mücadele ettiğiniz ufak oyunları hatırlıyor musunuz? Genellikle sadece ateş etme ve zıplama tuşu bulunan bu oyunlarda geçirilen vaktin ve eğlencenin haddi hesabı olmadığını biliyor, sizleri bu anıları tekrar yaşayabileceğiniz bir alternatif olarak Micro Battlers'a davet ediyoruz. Üstelik mobil cihazlarınızda!

Bağımsız oyun geliştiricisi Donut Games'in mobil platformlara sağladığı oyun katkısı tartışılmaz. Şimdi ise ünlü firma arcade oyunlardan hoşlanan ve 8-bit havasındaki retro grafiklere bağımlı oyuncuları hedef alan yeni oyunu Micro Battles'ı öne sürdü. Micro Battles, içerisinde birçok mini oyun barındıran, arkadaşınızla tek bir ekrandan karşılıklı olarak oynayabileceğiniz ufak ama eğlence anlamında dev oyunlar barındırıyor. Genellikle birbirinize karşı savaştığınız bu oyunlarda futboldan kovboy düellosuna, balta fırlatmaktan taş atmaya kadar birçok karşılaşma mücadelesi yer alıyor.

Micro Battles'ın kontrol şeması da oyunlarda aynı şekilde oldukça küçük. Arkadaşınız ile birlikte oynayabilmeniz için tasarlanan sadece iki tuş sayesinde monoton akşamlarınızı, keyifsiz öğle aralarını veya bunaltıcı tren yolculuklarını eğlenceli bir hale getirebilir, dilediğiniz mini oyundan birini seçerek kapışmaya başlayabilirsiniz. Micro Battles içinde yer alan tüm oyunlar ücretsiz ve denemeyle de sınırlı değil.

Mobil platformlar için harika düşünülmüş bu yapımı eksik kılan tek şey oyun çeşitliliğinin bir yerden sonra sınırlı kalması ve hemen hemen hepsinin tek bir kontrol şeması yüzünden birbirine benzemeye başlaması. Elbette kısa aralıklarla arkadaşınızla oynadığınız takdirde bir sıkıntı yaşamayacaksınız ancak bir akşam başına oturup her bir oyuna en azından yarım saat ayırırsanız Micro Battles'ın pek bir sürükleyici yanı kalmıyor. Hem oyunlara göre ne yapacağınızı az çok anlamış oluyor buna göre daha üstün bir avantaj elde ediyorsunuz, hem de oyun fark etmeden genel olarak heyecan kaçıyor. Yine de belirli bir kontrol şemasına göre Micro Battles'ın amacına ulaşması güzel bir şey; arkadaşınızla oynadığınız takdirde çok keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Micro Battles'ı Android akıllı telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak indirebilir, retro oyun keyfinizi arkadaşınızın kafasına baltalar fırlatarak maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

ARTILAR

İki kişiye göre ayarlanmış basit kontrol şeması

8-bit grafikler ve müzikler!

EKSİLER

Oyun çeşitliliği farklılık hissini vermiyor