Might & Magic: Duel of Champions

Might & Magic: Duel of Champions

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 386
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubisoft

Might & Magic: Duel of Champions internet üzerinden oynayabileceğiniz fantastik bir kart oyunudur

Might & Magic: Duel of Champions oyunculara bolca eğlence sunan ve internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynanan bir kart oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Might & Magic: Duel of Champions oyuncuları Might & Magic'in fantastik evrenine davet ediyor. Oyuncular Might & Magic evreninde yer alan efsanevi kahramanların kartlarını toplayarak kendi kart destelerini oluşturuyorlar ve diğer oyuncularla online arenada kartlarını çarpıştırıyorlar.

Might & Magic: Duel of Champions'ta 700'ün üzerinde farklı kart yer almakta. Oyundaki bu zengin kart seçeneği karşılaşmaların her birini özel ve farklı yapıyor. Bu sayede oyun çeşitlilik kazanmakta. Oyundaki her bir kart özel animasyonlar ve görsellerle canlandırılmış.

Might & Magic: Duel of Champions'da oyuncunun temel amacı rakibinin kahramanını savaş alanına yaratıklar yerleştirerek, büyüler yaparak ve binalardan yararlanarak yenmektir. Oyunda 6 farklı taraf yer alıyor. Bu tarafların her biri kendi hikayesine ve oynanış yapısına sahip.

Might & Magic: Duel of Champions oyunculara kendi destelerini yaratmada yardımcı olan bir deste asistanı da sunuyor. Her kart destesinde 1 kahraman, 8 olay kartı ve 50'den 200'e kadar yaratık, büyü ve kader kartı yer alıyor.

Might & Magic: Duel of Champions farklı oyun modlarına da yer vermekte.