Milyonluk Resim

Milyonluk Resim

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Talpa Holding N.V.

FOX Milyonluk Resim uygulamasını Android telefonunuza indirin, Selçuk Yöntem ile canlı olarak yarışın.

Milyonluk Resim, FOX TV ekranlarında yayınlanan, Selçuk Yöntem’in sunduğu canlı bilgi yarışması. Her hafta yeni bölümünün FOX’ta yayınlamasıyla oyunu da eş zamanlı başlıyor. Android telefonunuzu açıp bilgi yarışmasına canlı olarak katılabiliyorsunuz.

FOX TV kanalında başlayan ve yayınladığı ilk gün büyük ilgi gören bilgi yarışması Milyonluk Resim uygulamasını telefonunuza indirerek yarışmaya olduğunuz yerden katılabilirsiniz. Her hafta yenilenen soruları stüdyo yarışmacısıyla aynı anda uygulama üzerinden cevaplayabiliyorsunuz. Stüdyo yarışmacısı uygulama kullanıcılarından joker almaya karar verir, soruya en hızlı yanıtı siz verirseniz profil resminiz ve isminiz yarışmada ekranlara yansıtılıyor. Daha da güzeli; stüdyo yarışmacısı sizi joker olarak seçerse sonraki haftalarda Milyonluk Resim’e yarışmacı olarak katılma şansı elde ediyorsunuz.

Görsel hafıza ve genel kültürüne güvenenlerin yarıştığı FOX Milyonluk Resim bilgi yarışmasında dev ekrandaki resimle bağlantılı 12 soru soruluyor. Büyük para ödülü tam 1 milyon TL.