MindShift

MindShift

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative B'stro

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz stresle başa çıkma uygulamasıdır.

Kalabalık, gürültü, trafik, günlük hayatımızda bizi strese sokan pek çok etkenden yalnızca bir kaçı. Normal bir hayat sürebilmek ve hem kendimizi hem de çevremizdekileri yıpratmamak içinse bu stresi azaltmamız gerekiyor. Çünkü stres hem sağlığımıza zararlı hem de başkalarıyla olan iletişimimizi kötü yönde etkiler.

Eğer siz de sürekli stres altındaysanız, yorgunluk çekiyorsanız, sürekli sinirli dolaşıyorsanız teknolojinin size sunduklarından faydalanmalı ve bu konuyla ilgili geliştirilmiş olan uygulamalara göz atmalısınız. Mindshift de bunlardan bir tanesi.

Mindshift özellikle genç ve genç yetişkinlerin endişe ve stresle başa çıkması için geliştirilmiş bir uygulama. Endişelerinizle yüzleşip onlardan nasıl kurtulabileceğinizle ilgili size öneriler sunan uyuglama bir nevi düşünce yapınızı değiştiriyor diyebiliriz.

Gündelik sınav korkusu, mükemmeliyetçilik, sosyal endişeler, performans korkusu, genel endişe, panik ve karmaşa gibi durumlarla nasıl başa çıkacağınızla ilgili size çeşitli stratejiler sunan uygulama ile endişenizin sebebini tespit edecek ve bununla ilgili önlemler alabileceksiniz.

Eğer siz de endişe ve stres konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.