MineSweeper Touch

MineSweeper Touch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • DOSYA BOYUTU 9.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SkyPaw Co. Ltd

iPhone ve iPad cihazlarınızda da mayın tarlası oyunundan vazgeçmek istemiyorsanız MineSweeper Touch size göre demektir.

MineSweeper Touch uygulaması, iPhone ve iPad'inizi kullanarak popüler oyunlardan olan mayın tarlasını yepyeni grafikler ve oynanış ile oynamanızı sağlayan bir iOS uygulaması. Hiç bomba patlatmadan bayrakların hepsini bulmaya çalıştığınız oyun, oldukça hızlı çalışan bir arayüze sahip olduğu için neredeyse PC'de fare ile oynadığınız kadar hızlı oynamanızı sağlıyor diyebilirim.

Değişik zorluk seviyeleri sayesinde küçük tahtadan büyük tahtalara kadar çeşitli büyüklükleri deneyebilirsiniz. Ayrıca, etkileyici grafikleri, animasyonları ve ses efektleri sayesinde mayın tarlasını oynamak artık daha keyifli.

Küresel skor tablosu sayesinde en hızlı şekilde oynayan oyuncuları görebilir ve onlarla bir yarış içerisine de girebilirsiniz. Ayrıca, kendi en iyi zamanınızı, kayıp ve kazançlarınızı da telefonunuzda tutulan istatistikler sayesinde inceleyebilirsiniz.

Oyununuz sırasında herhangi bir telefon görüşmesi aldığınızda ya da oyundan çıktığınızda kaldığınız en son yeri kaydeden oyun böylece iyi giden bir oyunun boşa gitmesini önlüyor. Kutuları daha büyük görmek isteyenler yakınlaştırma özelliklerinden de faydalabilirler. Mayın tarlasını sevenlerin ceplerinden de oynayabilmelerini sağlayan MineSweeper Touch'ı denemeden geçmemenizi öneriyorum.