Mini Golf Buddies

Mini Golf Buddies

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 406
  • DOSYA BOYUTU 40.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zoltán Gubics

Mini Golf Buddies, Windows 10 PC ve telefonda ücretsiz oynanabilir Türkçe golf oyunu.

Mini Golf Buddies, Windows 10 PC ve telefonunuzda düşük boyutlu eğlence dozu yüksek spor oyunlarına yer veriyorsanız kesinlikle oynamanız gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Platformda ücretsiz oynanabilir olan onlarca golf oyunu arasından görsellerinden ziyade farklı oynanış sunmasıyla ayrılan yapım boş zamanlarda son derece ideal.

iOS ve Android platformunda ücretsiz – ücretli çok sayıda golf oyunu var ancak Windows platformuna geldiğimizde hele ki evrensel yani hem telefon hem de bilgisayarda oynanabilen bir golf oyununa rastlamak çok zor. Bağımsız oyun geliştiricilerinden Zoltán Gubics tarafından geliştirilen 3 boyutlu mini golf oyunu belki kaliteli görseller sunmuyor ancak oynanış noktasında beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Bölüm bölüm ilerlediğiniz spor oyununda amacınız topu delikle buluşturmak. Tek atış hakkınız yok; dilediğiniz kadar deneme yapma şansına sahipsiniz. Ancak topu verilen sürede deliğe sokmanız gerekiyor. Tek top, birden fazla deneme yapma şansı, bol vakit üçlüsünü bir arada düşündüğümüzde oyun oldukça basit görünüyor. Lakin oynamaya başladığınızda özellikle orta bölümlere geldiğinizde tek top ta olsa deliğe kolay sokamamaya başlıyorsunuz. Oyunu zorlaştıran şey tabii ki golf sahasının biçimsiz yapısı. Çoğu zaman çarptırarak sayı bulabiliyorsunuz.

Web tarayıcı üzerinden de oynanabilen golf oyununda atış yönünü ayarlamak için sol yandaki, atış hızını ayarlamak için de sağ yandaki barı kullanıyorsunuz. Yani rüzgar şiddetini hesaplayıp ince atış yapma gibi aksiyonlara hiç girmiyorsunuz. Unutmadan oyun Türkçe dil destekliyor.