Miraculous APK

Miraculous APK

kullanıcı

Miraculous APK, Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi resmi mobil oyunudur. Süper kahraman koşu oyunu süper eğlenceli oynanışa sahip.

Miraculous APK, Disney Channel’da yayınlanan Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kredi çizgi dizisinin mobil platforma uyarlanan oyunu.

Miraculous APK İndir

Miraculous Ladybug & Cat Noir oyunu APK, Çoğu filmden, çizgi filmden uyarlanan süper kahraman oyunu gibi sonsuz koşu türünde. Koşmalı, zıplamalı oyunları seviyorsanız, kaçırmayın derim.

Ülkemizde Disney Channel’da yayınlanan popüler dizi Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi’nin aynı adı taşıyan resmi mobil oyununda süper kötüler tarafından yıkım tehlikesiyle karşı karşıya olan Paris şehrini kurtarma görevini üstleniyorsunuz.

Geceleri süper kahramanlara dönüşen iki karakter Marinette ve Adrien’i kontrol ediyorsunuz. Çatılar üzerinden atlıyor, sokaklarda koşuyor, engellerden kaçıyorsunuz. Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler ve diğer süper kötülerle yüz yüze gelmeye hazırlanın.

Miraculous APK Oyun Özellikleri

  • Günü kurtarmak için koşun, zıplayın ve çatılar üzerinden atlayın ve ara sokaklarda koşun.
  • Koşu yolunuzdaki engelleri atlatın.
  • Marinette ve Ladybug veya Adrien & Cat Noir olarak oynayın.
  • Coinleri ve diğer sürprizleri toplamak için koşarken, zıplarken Paris’i keşfedin.
  • Koşu yolunuz boyunca harika güçlendiricileri toplayın.
  • Tehlikeli kötüler Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler ve fazlasıyla savaşın.

Bu zorlu, bağımlısı olacağınız süper eğlenceli koşu oyununda Paris’i kurtarma görevinde Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi’ye katılın. Aşk şehri gizemli süper kötü Hawk Moth ve onun kötü akumaları tarafından ele geçirilme tehlikesiyle yüz yüze.  Paris’i yalnızca siz kurtarabilirsiniz. Herkes sizin garip bir genç olduğunuzu düşünüyor ancak bilmedikleri bir şey var; gündüz bir genç olabilirsiniz ama geceleri bir süper kahramana dönüşüyorsunuz.

Miraculous Oyunu APK İpuçları

Bir ana hikaye aşaması, sonsuz aşamalardan farklıdır. Ana aşamalar her zaman aynıdır; tüm engeller aynı yerde karşınıza çıkar ve gelen tüm düşmanlar her zaman aynı noktalardadır. Tekrar tekrar oynayarak aşamalara alışmaya çalışın.

Bir duvara çarptığınızda, biri size çarptığında veya düştüğünüzde bir dahaki sefere yeniden başladığınızda aynı sahneleri yaşamamak için nerede hata yaptığınızı not edin.

Ani kaydırma hareketi sonsuz koşu oyunlarında hayatta kalmanın yoludur. Sonsuz aşama hızlandıkça ve engeller daha sık ortaya çıktıkça tepkiniz de çabuk olmalı. Hızlı engelleri atlatmak ve coin kazanmak için bu hareketi bir profesyonel oyuncu gibi yapmayı öğrenmelisiniz.

Sevilen Netflix animasyon dizisi Miraculous Lady Bug’ın resmi oyunu, tamamen render, 60 fps ve akıcı oynanışıyla en iyi sonsuz koşu oyunlarından biri. Paris’in başı bir kez daha belada ve aşk şehrini kontrolleri altına almak isteyen kötü adamlardan korumak Marinette ve Adrien’a kaldı.