Modern Conflict

Modern Conflict

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gaijin Entertainment

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Modern Conflict, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir savaş ve strateji oyunudur. Oyunda ülkeniz bir savaşa girmiş ve sizin de hedefiniz kaynaklarınızı düzgün bir şekilde kullanarak bu savaşı kazanmanız gerekiyor.

Bunun için ordunuzu her yönüyle siz yönetiyorsunuz ve ne kadar çok merkezi ele geçirirseniz o kadar başarılı oluyorsunuz. Temelde kaynakları doğru ve stratejik bir şekilde idare etmeye dayalı bir savaş olduğunu söyleyebilirim.

Birimler, helikopterler, tanklar ve askerlerin bütün yönetimi sizde ve yeni bölgeler işgal etmek için onları taktiksel olarak kontrol etmelisiniz. Oyuna başlamadan önce bir tutorial var ve böylece nasıl oynayacağınızı öğrenebiliyorsunuz.

Ardından campaign moduyla oynamaya başlıyorsunuz. Bu modda Amerika, Rusya ve Çin gibi dünyanın pek çok yerinde görevlere çıkıyorsunuz. Oyun ilk başlarda basitmiş gibi görünse de ilerledikçe zorlaştığını da görüyorsunuz. Kaynaklarınız ne kadar çoksa yönetmesi o kadar zor olduğundan oyun da buna göre zorlaşıyor diyebilirim.

Oyunun grafikleri sade ve basit görünümlü fakat oyunun kendisi gayet bağımlılık yapıcı olduğu için çok da önem vermeyeceğinizi düşünüyorum. Ayrıca kolay kontrollere sahip olması da oyunun bir diğer artısı.

Boş vakitlerinizi geçirmek için deneyebileceğiniz bu strateji oyununu tavsiye ediyorum.