MonsterCrafter

MonsterCrafter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 564
  • DOSYA BOYUTU 48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naquatic LLC

MonsterCrafter, oyuncuların hayal ettikleri canavarları oluşturarak, eğitip ilginecekleri ve daha sonra diğer canavarlar ile savaşacakları heyecanlı bir Android aksiyon oyunudur.

MonsterCrafter, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayarak kendi hayal ettiğiniz özel canavarları yaratabileceğiniz muhteşem bir aksiyon oyunudur. Tabi canavarları yaratmak ile sınırlı kalmıyorsunuz. Yarattığınız canavarları eğitmek ve geliştirmek de size düşüyor. Eğitip geliştirdiğiniz canavarlar ile ister oyun içerisinde yer alan zindanlardaki canavarlar ile istersenizde online olarak arkadaşlarınız veya diğer online oyuncular ile savaşabiliyorsunuz.

Grafikleri popüler oyunlardan biri olan Minecraft ile aynı olan MonsterCrafter, Android cihazlarınız ile birlikte saatlerce oynayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar heyecanlı bir aksiyon oyunu.

Oyunda yapacağınız herşey canavarınızın karakterini ve performansını etkilemektedir. Bu nedenle canavarınız ile düzenli olarak ilgilenmelisiniz. Diğer oyuncularla savaşmak istediğinizde oyun otomatik olarak sadece 5 saniyede size rakip buluyor. Bir sonraki maç için ise, hızlı maç sistemi sayesinde hiç beklemiyorsunuz.

Hiç bir zaman sona ermeyen ve hayal ettiğiniz herşeyi oluşturabileceğiniz MonsterCrafter oyununu, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz oynamak için sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Aksiyon oyunlarını seven oyuncuların kesinlikle denemesini tavsiye ederim.