Monsters University

Monsters University

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 892
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Monsters University, Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızla oynayabileceğiniz heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Yapımcılığını Disney Pixar'ın üstendiği dünyaca ünlü Monsters University ismli animasyon filminin aynı isimli oyunu olan Monsters University, "Catch Archie" ve "Toxicity Challenge" bölümleri ile aynı anda iki farklı oyun deneyimini oyunculara sunuyor.

Catch Archie:

30 heyecan verici bölüm boyunca tüm hünerlerinizi göstererek küçük domuzcuk Archie'yi yakalamalı ve yoruluncaya kadar üzerinde kalmayı başarmalısınız.

Bu esnada önünüze çıkan engellerden kurtulabilmek için seçtiğiniz canavarı zıplatmalı, kaydırmalı ve aynı zamanda toplayabildiğiniz kadar çok altın toplamalısınız. 

Toxicity Challenge:

Bu bölümde zamana karşı yarıştığınız için çok dikkatli ve oldukça çevik olmanız gerekiyor.

30 zorlu aşama boyunca önünüze çıkan engellerden kurtulmalı, sizi yavaşlatan ve yaralayan toksik maddelerle temas etmemeye dikkat etmelisiniz.

Monsters University, üç ana karakterden birisini seçerek, oyunu istediğimiz canavarla oynamamıza olanak sağlıyor.  

Topladığınız altınlarla seviyeler ilerledikçe canavarınıza çeşitli güçlendirmeler alabilir ve yeni bölümler açtırabilirsiniz.

Mike, Sulley veya Squishy; canavarınızı seçin ve maceraya başlayın. 

Bir uygulamada iki ayrı oyun keyfi yaşayacağınız Monsters University'i oynarken oldukça eğleneceğinizi ve oyunu elinizden bırakmak istemeyeceğinizi düşünüyorum. 

Acaba dünyanın en korkunç canavarı olabilecek misiniz?