Monzo

Monzo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 524
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Madfinger Games

Monzo ilginç ve eğlenceli bir maket yapma uygulamasıdır

Monzo eğer maket yapma hobilerinizin arasındaysa oldukça hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Monzo hayalinizdeki maket araba, maket uçak, maket gemi modelini veya dinazor maketi gibi farklı maketleri mobil cihazınız üzerinde yaratabilme imkanı veriyor. Monzo yaratıcılığınızı konuşturmanıza izin veren ilginç bir uygulama. Dead Trigger gibi ünlü mobil oyun serileriyle tanıdığımız Madfinger Games bu uygulamada da iyi bir iş çıkarmış.

Monzo'da kullanıcılara başlangıçta bir spor araba maketi kutusu veriliyor. Kullanıcılar bu kutuyu açıyorlar ve içerisindeki parçaları açığa çıkarıyorlar. Maketle birlikte kullanıcılara bir de kullanım kılavuzu verilmekte. Bu kullanım kılavuzuna bakarak hangi parçaları hangi sırayla kullanacağımızı ve hangi parçaları hangi parçalarla birleştireceğimizi öğreniyoruz.

Monzo'da maket yapma işi sadece parça birleştirmekle sınırlı değil. Kullanıcılar maketlerindeki parçaları birleştirdikten sonra maketlerini tamamen kendi tercihlerine göre boyayabiliyorlar. Farklı renkleri maketinizin görünen farklı parçaları üzerinde kullanabilir ve size özel çalışmalar yaratabilirsiniz. Maketinizi düz renklerle boyadıktan sonra sıra desenler ve çeşitli şekiller eklemeye geliyor. Bu bölümde yer alan araçları kullanarak oluşturduğunuz spor arabaya çizgiler ekleyebilir, numaralar veya değişik şekiller ekleyebilirsiniz. Detaylı düzenleme araçları sunan bu bölümde çizgilerin boyunu uzatıp kısaltabilir, rengini değiştirebilir, yönünü değiştirebilir veya farklı işlemler uygulayabilirsiniz.

Monzo'nun dokunmatik kontrolleri oldukça başarılı. Gerçekleştirmek istediğiniz eylemi saniyeler içerisinde kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Yüksek detaylı 3 boyutlu modellemeler uygulamanın göze hoş görünmesini sağlıyor

ARTILAR

Güzel 3 boyutlu modellemeler

Yaratıcılığınızı konuşturabilme imkanı

Hassas dokunmatik kontroller

EKSİLER