Mountain Goat Mountain

Mountain Goat Mountain

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

Mountain Goat Mountain güzel görünüme sahip bir mobil beceri oyunudur

Mountain Goat Mountain göze hoş görünen grafiklere ve dinamik bir oynanışa sahip olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mountain Goat Mountain'da bir dağ keçisinin hikayesi konu alınıyor. Dağ keçimizin macerası bir keçinin görebileceği en yüksek ve en tehlikeli dağa çıkmaya karar vermesiyle başlıyor. Bize de kahramanımıza yardım etmek ve eğlenceye ortak olarak heyecanlı anlar yaşamak düşüyor.

Mountain Goat Mountain temel olarak hızlı bir oyun yapısına sahip olan ve reflekslerimizi test eden bir platform oyunu olarak düşünülebilir. Oyunda dağ keçisi kayaların üzerinde hoplayarak yükseğe doğru çıkmakta. Fakat bu işi yaparken karşısına dağ tepesinden aşağıya doğru yuvarlalan dev kayalar ve ölümcül tuzaklar gibi engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için hızlı bir şekilde karar vermemiz ve yön değiştirmemiz gerekiyor. Bütün bunlarla meşgulken yol üzerindeki altınları da toplamayı ihmal etmiyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni dağ keçisi türlerinin kilidini açabiliyoruz.

Mountain Goat Mountain oldukça güzel renkli grafiklere sahip. Oyun kısa sürede bağımlılık yapabiliyor ve arkadaşlar arasında tatlı rekabetler oluşturabiliyor.