Mr. Meat APK

Mr. Meat APK

kullanıcı

Mr. Meat APK, zombiye dönüşmüş bir seri katilin elinden kurtulmaya çalıştığınız korku kaçış oyunu. Zombili oyunu oynaması ücretsiz!

Mr. Meat APK, korku öğeleri içeren kaçış oyunu olarak tanımlanabilir.

Mr. Meat APK İndir

Zombiler mahallenize kadar gelmiş durumda. Komşunuz kasap Meat de kana susamış yürüyen ölüler arasında. Ruhsuz, yalnızca öldürmek, kan ve taze et yemek isteyen bu komşunuza yakalanmadan bir kızı kurtarmanız gerekiyor. Bu tehlikeli göreve hazır mısınız?

Kana susamış seri bir katilin gözünü kırpmadan insanları öldürdüğü ve çeşitli aletlerle rehinelerini parçalara ayırdığı Mr. Meat Horror Escape Room, katilin eline düşen insanları kurtarmak için çeşitli görevler üstleneceğiniz eşsiz bir oyundur.

Gerçekçi grafikleri ve ürkütücü mekanları ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken, kasabada yaşayan bir katilin öldürmek için rehin aldığı insanları kurtarmak. Katil komşularınızın içinden birisi ve kim olduğunu bulmak sizin göreviniz. Yakaladığı tüm insanları parçalara ayırarak etlerini yiyen bu katilin son rehinesi küçük bir kız ve bu kızın yaşaması sizin elinizde. Katilin yaşadığı perili eve girerek ürkütücü mekanlarda dolaşmalı ve kızı bularak oradan ayrılmalısınız. Kızın izini bulmak için çeşitli bulmacalar çözmeli ve doğru iz üstünde ilerlemelisiniz.

Oyunda ruhsuz bir katil ve onlarca rehine yer almakta. Ayrıca katilin kaçırdığı insanları parçalara ayırdığı onlarca farklı oda bulunmakta. Katilin evine girerek rehineleri kurtarmalı ve görevleri tamamlamalısınız.

Mr. Meat APK Oyun Özellikleri

Bu korku macera oyununda nasıl ilerleyeceksiniz?

  • Yürüyen ölüler hareketlerinizi duyabiliyor. Bunu kendi yararınıza kullanabilir ve saklanarak onları yanıltabilirsiniz. Göz göze kesinlikle gelmeyin, gelirseniz hayatta kalma şansınız oldukça düşük.
  • Seri katilin evinden kızı canlı çıkarmak için bulmacaları çözmeniz gerekiyor.
  • Silahınızı kullanın ve bir keskin nişancı gibi davranın. Siz zombi avcısısınız.

Gerçekçi, ürkütü ve korkutucu keskin nişancı (sniper), zombi avcısı deneyimi yaşamak için aksiyon, kan ve korku garantili bu Android oyunu indirmelisiniz.