MSN Göz Kırpmaları-3

MSN Göz Kırpmaları-3

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 74,015
  • DOSYA BOYUTU 1.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Göz kırpmaları-3 karşınızda anlatıma gerek yok. Kısaca hepsi çok güzel ve birbirinden çok farklı des...

Göz kırpmaları-3 karşınızda anlatıma gerek yok. Kısaca hepsi çok güzel ve birbirinden çok farklı desek yeterli sanırım.

GÖZ KIRPMLARINI CALIŞTIRMAKTA ZORLUK ÇEKİYORSANIZ..

*YAPMANIZ GEREKENLER*

İlk olarak eğer Messenger’ınız açık değilse açıyoruz. Göz kırpmalarının olduğu klasörümüzü buluyoruz ve içerisine giriyoruz. Klasör içerisinde eklentilerden başka yükleme yapılmasına yardımcı olacak 1 adet program dosyası bulunmaktadır. Bu instal.exe dosyasıdır. instal.exe dosyasına çift tıklıyoruz. Aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi (Bilgisayar genel ayarlarından dolayı sizde .exe uzantısı görülmeyebilir. Bu nedenle sadece instal olarak görülebilir)

Evet, buraya tıkladığımızda aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi program ana penceresi açılacaktır. Programın sol tarafında klasörler sağ tarafta ise eklenti dosyalarının adı görülecektir. Sağ taraftaki dosya isimlerinden dilediğiniz bir tanesini veya hepsini birden seçili hale getiriyoruz. Seçme işlemimiz tamamlandıktan sonra artık eklentileri yüklemeye hazırız. Hemen üstteki Instal yazan yere basıyoruz.

Eğer bilgisayarınızda güvenlik düzeyi üst seviyelerdeyse ve ekstra güvenlik yazılımları kullanıyorsanız hemen bir engelleme söz konusu olacaktır. Bu nedenle eklentilerin yüklenmesi engellenir. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Windows XP service pack2 kurulu bir makinede güvenlik duvarı uyarısı gelecektir. Eğer böyle bir uyarı alırsak Engellemeyi Kaldır diyeceğiz. Buna benzer başka güvenlik yazılımlarımız varsa bunları geçici olarak devre dışı bırakmamız gerekmektedir. Aksi halde yüklemelerde hata alırsınız…

Bu işlemlerden sonra eklentilerimizin yüklenmesini bekleyeceğiz ve nihayet sonunda yükleme işleminin tamamlandığını belirten Instal Complete yazan bir pencere gelecektir.