Multicraft: Pocket Edition

Multicraft: Pocket Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,116
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Touchapp Creative

Multicraft: Pocket Edition ücretsiz bir sandbox oyunudur

Multicraft: Pocket Edition eğer yaratıclığınızı konuşturmak ve kendi fantastik dünyanızı yaratmak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Multicraft: Pocket Edition, eğer Minecraft'ı mobil cihazlarınızda oynamak istiyorsanız; fakat bu işe para harcamak istemiyorsanız imdadınıza yetişecektir. Minecraft'ın mobil versiyonlarının ücretli olması nedeniyle her oyuncu Minecraft'ı mobil cihazlarında oynayamıyor. Multicraft: Pocket Edition ise ücretsiz olması nedeniyle her oyuncunun oynayabileceği bir mobil oyun.

Multicraft: Pocket Edition'da hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız hayatta kalabilmek için açlığını yatıştıracak besinleri elde etmeli. Bu iş için hayvanları avlayabileceğimiz gibi çiftçilikle de uğraşabiliyoruz. Oyunda karşımıza örümcekler ve zombiler gibi tehlikeler de çıkıyor. Bu tehlikelerden kendimizi koruyabilmemiz için kendi silahlarımızı, zırhlarımızı ve eşyalarımızı yaratmamız ve sığınacağımız binalar inşa etmemiz gerekiyor. Bu iş için kazmamızla maden ve odun topluyoruz.

Multicraft: Pocket Edition içerisinde vampitler ve farklı yırtıcı hayvanlar oyuncuları bekliyor. Gece ve gündüz döngüsünün yer aldığı oyunda farklı hava şartlarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri tıpkı Minecraft'taki gibi piksel küpler şeklinde hazırlanmış.