Murder Room

Murder Room

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 507
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ateam Inc.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz korku temalı bir oyundur.

Murder Room, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz korku temalı bir macera oyunudur. Birinci şahıs gözünden oynayacağınız oyun temelde bir odadan kaçış oyunu olsa da fazlasıyla korkunç olması onu öne çıkaran özelliklerden birisi.

Oyunda kendinizi bir odada seri katille birlikte buluyorsunuz ve odadaki eşyaları ve çeşitli elementleri kullanarak kendinizi tehlikeden uzaklaştırmanız gerekiyor. Genel olarak korkunç bir atmosfere sahip olan oyun yine sesler ve müziklerle de desteklenerek daha da korkutucu bir hale sokulmuş.

Benzer oda oyunlarındaki gibi bunda da dokunarak eşyalarla etkileşim içine girebiliyorsunuz. Toplayabildiğiniz eşyaları alıp diğer eşyalarla birlikte kullanabiliyorsunuz. Sağa ve sola parmağınızı kaydırdığınızda perspektifinizi değiştirebiliyorsunuz. Kısaca, kolay kontrollere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Eşyaların haricinde benzer odadan kaçış oyunlarında olduğu gibi burada da çözmeniz gereken gizemler ve yapmanız gereken görevler bulunuyor. Kendinizi kurtarmak için bunları sırasıyla yerine getirmeniz gerekiyor. Oyunda bir de ipucu sistemi bulunuyor. Eğer takılırsanız elinizdeki paralarla bu ipuçlarından satın alabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz korku temalı oyunları seviyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.