Music Picker

Music Picker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,619
  • DOSYA BOYUTU 0.43 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mirko Paschke

Music Picker sayesinde ücretsiz ve kolay yoldan müzik oynatma listelerinizi yaratabilir ve müzik oynatıcınıza aktarabilirsiniz.

Music Picker programı, geniş bir müzik koleksiyonuna sahip olan kullanıcılarının şarkılarına daha kolay ulaşmalarını ve dinlemelerini sağlayabilen ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Kendi oynatma listelerinizi sadece bir iki tıklama ile oluşturabileceğiniz ve anında dinlemeye başlayabileceğiniz program, sık kullandığınız müzik dinleme programında bu oynatma listelerini dinlemenize olanak tanıyor.

Sıradan müzik dinleme programlarında istediğiniz oynatma listesini oluşturmak biraz zahmetli olabiliyor ve aynı anda müzik dinlemek ve ideal liste oluşturmak için uğraştığınızda vakit kaybedebiliyorsunuz. Music Picker sadece oynatma listesi hazırlama amaçlı olarak hazırlandığından direkt olarak içerisine attığınız parçalar müzik listenize eklenecektir.

Teker teker parçalarınızı oynatma listelerine ekleyebileceğiniz gibi, albüm adlarına yahut sanatçı adlarına göre de listeler hazırlayabilir ve kaydedebilirsiniz. Arayüzü oldukça kolay kullanılır ve sade şekilde hazırlandığı için kullanırken herhangi bir zorluk da çekmeyeceğinize inanıyorum.

Temel oynatma listesi formatlarını destekleyen program sayesinde müzik oynatıcılarınızın bu listeleri okumak konusunda bir sorun yaşamayacağına inanıyorum. Music Picker sayesinde parçalarınızı dinlerken daha az atlama yapabilir ve sadece kendi tercihlerinizin oynatılmasını en hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.