My Diet Coach

My Diet Coach

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici InspiredApps (A.L) LTD

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

My Diet Coach, Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir diyet ve kilo verme uygulamasıdır. Kapsamlı özelliklere sahip olan uygulama ile ulaşmak istediğiniz kiloya rahatça ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Kilo vermek ve diyet yapmak için bildiğiniz gibi en önemli etken motivasyon. Bu uygulama da hem size doğru yolda kalmanıza yardımcı olacak hem motivasyon sağlayacak hem de bu süreçte vücudunuzu takip etmenizi sağlayacak.

My Diet Coach öncelikle kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor diyebilirim. Kendine özgü bir uygulama olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi ise aslında size kendinizin sanal halini sunması ve bu sayede kendinizi takip etmenize yardımcı olması.

Uygulama size bir diyet planlayıcısı, besin ve egzersiz günlüğü, kalori sayacı, günlük olaylar için hatırlatıcılar ve BMI (vücut kitle endeksi) hesaplayıcısı sunuyor. Bunlar da aslında bir diyet uygulamasından beklenen tüm özellikler diyebilirim.

Bununla birlikte uygulama motivasyonunuzu yüksek tutmanıza da yardımcı oluyor. Bunu da motivasyonel fotoğraflar, hedef hatırlatıcısı, sanal ödüller ve ipuçları ile yapıyor. Böylece moralinizi sürekli olarak yüksek tutabiliyorsunuz.

Bununla birlikte uygulama kilo verme sürecinizi de takip etmenizi sağlıyor. Pek çok yiyeceğin kalorisinin bulunduğu uygulama ile günlük tükettiğiniz besinlerin kalorisini takip edebiliyor ve günlük hedefinize uymanızı sağlıyor.

Uygulama ile sadece kilonuzun değil aynı zamanda bel, kalça, kol gibi alanlarınızın ölçülerini de takip edebiliyorsunuz. Ayrıca daha sonra kilo kaybınızı grafikler ve istatistikler şeklinde görebiliyorsunuz.

Hepsi bir arada bir diyet uygulaması olan My Diet Coach'ı denemenizi öneriyorum.